'

POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 3815

Start

Gospodarz jest przewodnikiem górskim i po Pradze. Gospodarstwo położone w Sudetach na wschodnim obrzeżu Kotliny Kłodzkiej w Górach Złotych, przy Przełęczy Kłodzkiej. Miejscowość Kolonia Gaj jest małą wioską letniskową na skraju Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego. W bezpośrednim sąsiedztwie szlaki turystyczne, punkty widokowe, stawy rybne, pomniki przyrody. Nieco dalej zamki, kopalnie-muzea, jaskinie i sztolnie, zdrojowiska i liczne inne obiekty do zwiedzania. Jedyny w Polsce dobrze zachowany obiekt obronny z XVIII wieku - Twierdza Kłodzka oraz Śląski Gibraltar - Twierdza w Srebrnej Górze są w zasięgu krótkiej wycieczki samochodowej. Można także spłynąć pontonem Nysą Kłodzką przez jej przepiękny przełom w Górach Bardzkich (15 km spływu lub więcej, przez 4 jeziora). Można także zwiedzać okolice 9 osobowym mikrobusem FORD.

Koło domu staw z możliwością kąpieli i wędkowania oraz las ze szlakami turystycznymi, ścieżkami rowerowymi, trasami dla nart biegowych.

Do dyspozycji Państwa:
1. pokój z łazienką i wc - wewnątrz łóżko dwuosobowe i jednoosobowe
2. dwa pokoje ze wspólną łazienką i wc, wewnątrz każdego z nich jedno łóżko dwuosobowe i jedno jednoosobowe
3. pokój o powierzchni 45 m2 z czterema łóżkami dwuosobowymi i aneksem
kuchennym
4. aneks kuchenny w korytarzu
Obydwa aneksy wyposażone w zlewozmywak, kuchenkę gazową, lodówkę, komplet naczyń i zastawy do przygotowania i podawania posiłków.


Najlepszy dojazd to:

  • w Kłodzku na rondzie skręcić w drogę nr 46 (Kłodzko-Nysa).
  • Za wsią Podzamek, na Przełęczy Kłodzkiej (po prawej wieża komórkowa) skręcić w prawo za drogowskazem Kolonia Gaj i ładną,
  • asfaltową drogą wzdłuż linii telefonicznej (2 km) dojechać do stawu i skrzynek pocztowych na skrzyżowaniu.
  • Tam skręcić w prawo by zobaczyć pod lasem pojedynczy biały piętrowy dom Pod Zamczyskiem.